دکتر فربد امامی یگانه

دکتر فربد امامی یگانه

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

131803

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی
  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب قلندری جنوبی

آدرس:

تهران، اتوبان صدر، ابتدای قلندری جنوبی، بن بست 11، پلاک صفر، مجتمع پزشکی صدر، طبقه2

افتخارات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فربد امامی یگانه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فربد امامی یگانهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فربد امامی یگانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فربد امامی یگانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فربد امامی یگانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فربد امامی یگانه چقدر است؟
هزینه ویزیت فربد امامی یگانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فربد امامی یگانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فربد امامی یگانه کجا است؟
دکتر فربد امامی یگانه 1 مطب در مطب قلندری جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فربد امامی یگانه را ببینید.
+
آیا دکتر فربد امامی یگانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فربد امامی یگانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فربد امامی یگانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فربد امامی یگانه متخصص جراحی لاپاراسکوپی و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فربد امامی یگانه چه زمانی است؟
دکتر فربد امامی یگانه از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فربد امامی یگانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فربد امامی یگانه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فربد امامی یگانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فربد امامی یگانه 0 از 5 است.

درباره دکتر فربد امامی یگانهدکتر فربد امامی یگانه dr farbod emami yeganeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر فربد امامی یگانه در تهران، اتوبان صدر، ابتدای قلندری جنوبی، بن بست 11، پلاک صفر، مجتمع پزشکی صدر، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فربد امامی یگانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09128907026 , 09036341241 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فربد امامی یگانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فربد امامی یگانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فربد امامی یگانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فربد امامی یگانه متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فربد امامی یگانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.