دکتر اعظم غلامی

دکتر اعظم غلامی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص ریه کودکان و نوجوانان و برونکوسکوپی

کد نظام پزشکی

118006
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

اولین فوق تخصص ریه کودکان و‌نوجوانان و برونکوسکوپی دراستان کرمان و جنوب شرق ایران

دارای بورد فوق تخصصی از دانشگاه تهران (مرکز طبی کودکان)

عضو انجمن ریه اروپا

عضو انجمن ریه کودکان ایران

عضو انجمن سی اف ایران

استادیار دانشگاه علوم پزشکی کرمان

حیطه تخصص؛ ریه و بیماریهای تنفسی و برونکوسکوپی، مراقبتهای ویژه، اختلالات خواب، آسم، اسپیرومتری، بیماری سی افCf و بیماری PCD

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم غلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم غلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

جواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

به جز برخورد فوق العاده و اخلاق حرفه ای که دارن پزشکی بسیار باسواد و توانمند هستند و من به شخصه هم از مشاوره تلفنی و هم حضوری با ایشان بسیار بهره بردم و سلامتی دخترم رو بعد از خدا مدیونشون هستم

سامیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خانم دکتر بسیار باسواد، صبور و مهربان هستن

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشکی ماهر توانمند و مهربان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اعظم غلامی
نوبت مشاوره تلفنی
آماده مشاوره
15 دقیقه گفتگو110,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم غلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم غلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم غلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم غلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم غلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم غلامی کجا است؟
دکتر اعظم غلامی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر اعظم غلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم غلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم غلامی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم غلامی چه زمانی است؟
دکتر اعظم غلامی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم غلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم غلامی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر اعظم غلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم غلامی 5 از 5 است.
درباره دکتر اعظم غلامی


دکتر اعظم غلامی dr azam gholami از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم غلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم غلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم غلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم غلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم غلامی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم غلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.