دکتر اصغر سهامی نوروزی راد

دکتر اصغر سهامی نوروزی راد

کد نظام پزشکی: 50127
3.4 (3 نظر)
٪67 پیشنهاد کاربران
48 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر اصغر سهامی نوروزی راد

مطب خیابان دماوند
آدرس: تهران - تهران، خیابان دماوند، نرسیده به چهارراه آیت، جنب دبیرستان پسرانه دارالفنون، پلاک 538، واحد 24
اولین نوبت آزاد: امروز | 10:30

نظرات درباره دکتر اصغر سهامی نوروزی راد

3.4
از 3 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%67
پیشنهاد کاربران
ژا(1402/06/03)
نوبت دهی مطب
(1402/06/03)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عدم رضایت
سحر(1402/05/29)
(1402/05/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
با سلام مادر بنده درد مفاصل زانو داشتن که درمان های دیگر روشون جواب نداده بود، اقای دکتر با انجام پی آر پی و اوزون تراپی ، باعث بهبودی درد شدند و حرکات مفصل بسیار خوب شده است .
مینا(1401/06/28)
نوبت دهی مطب
(1401/06/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برام طب سوزنی و فیزوتراپی تجویز کردند. پیشنهاد می کنم.

سوالات متداول راجع به دکتر اصغر سهامی نوروزی راد

چطور می‌توانم نوبت دکتر اصغر سهامی نوروزی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اصغر سهامی نوروزی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اصغر سهامی نوروزی راد در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر اصغر سهامی نوروزی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت اصغر سهامی نوروزی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر سهامی نوروزی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر اصغر سهامی نوروزی راد کجا است؟
دکتر اصغر سهامی نوروزی راد 1 مطب در مطب خیابان دماوند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اصغر سهامی نوروزی راد را ببینید.
آیا دکتر اصغر سهامی نوروزی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر سهامی نوروزی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر اصغر سهامی نوروزی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اصغر سهامی نوروزی راد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اصغر سهامی نوروزی راد چه زمانی است؟
دکتر اصغر سهامی نوروزی راد از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر سهامی نوروزی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اصغر سهامی نوروزی راد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر اصغر سهامی نوروزی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اصغر سهامی نوروزی راد 4 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر اصغر سهامی نوروزی راددکتر اصغر سهامی نوروزی راد dr asghar sahami noroozi rad از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر اصغر سهامی نوروزی راد در تهران، خیابان دماوند، نرسیده به چهارراه آیت، جنب دبیرستان پسرانه دارالفنون، پلاک 538، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اصغر سهامی نوروزی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177416842 ، 09354390911 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اصغر سهامی نوروزی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اصغر سهامی نوروزی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اصغر سهامی نوروزی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اصغر سهامی نوروزی راد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اصغر سهامی نوروزی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.