دکتر فاطمه احمدی

دکتر فاطمه احمدی

دکترای روانشناسی

روانشناسی عمومی
تهران
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

4553

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان صانعی غربی، پلاک 19، ساختمان پزشکان نشاط، طبقه5، واحد 16

تلفن:02188792345

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
ملاحظات

مراجعین محترم لطفا توجه فرمایید :

برای ثبت نوبت با شماره های 02188792345 و 09351388408 تماس حاصل فرمایید.

دکتر فاطمه احمدی
دکتر فاطمه احمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه احمدی کجا است؟
دکترفاطمه احمدی مطب میدان ونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه احمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه احمدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه احمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه احمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه احمدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فاطمه احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه احمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه احمدیدکترفاطمه احمدی dr fatemeh ahmadi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه احمدی در تهران، میدان ونک، خیابان صانعی غربی، پلاک 19، ساختمان پزشکان نشاط، طبقه5، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188792345 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه احمدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.