%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه4، واحد28

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی محمد اصغری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی محمد اصغری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

ایران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

به نظر پزشک باتجربه و آگاهی بودن.

بهمن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فوق العاده عالی

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار محترم و خوش برخورد و مهارت و تشخیص عالی.

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص واثرات دارو باید زمان خودش را بگذراند تا نظر درستی را در مورد ایشان ثبت کنم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی محمد اصغری
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه4، واحد28
اولین نوبت خالی: دوشنبه 12 تیر ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی محمد اصغری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی محمد اصغری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی محمد اصغری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی محمد اصغری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی محمد اصغری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد اصغری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی محمد اصغری کجا است؟
دکتر علی محمد اصغری 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی محمد اصغری را ببینید.
+
آیا دکتر علی محمد اصغری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد اصغری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی محمد اصغری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی محمد اصغری متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی محمد اصغری چه زمانی است؟
دکتر علی محمد اصغری از روز دوشنبه 12 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد اصغری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی محمد اصغری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علی محمد اصغری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی محمد اصغری 5 از 5 است.

درباره دکتر علی محمد اصغریدکتر علی محمد اصغری dr ali mohammad asghari از دکترهای متخصص اتولوژی و نورواتولوژی تهران هستند. مطب دکتر علی محمد اصغری در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه4، واحد28 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی محمد اصغری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122374050 ، 02122375902 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی محمد اصغری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی محمد اصغری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی محمد اصغری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی محمد اصغری متخصص اتولوژی و نورواتولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اتولوژی و نورواتولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی محمد اصغری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.