مهدی میرزایی

مهدی میرزایی

کارشناس ارشد روانشناسی

مرودشت

کد نظام پزشکی

22451
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان کاووسی

آدرس:

مرودشت،خیابان کاووسی،ساختمان پزشکی نور، طبقه سوم،کلینیک روانشناسی،مشاوره و نوروتراپی بهروان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مهدی میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مهدی میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خیلی با تجربه ای هستند.

امیرعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

رفتار و برخورد ملایم و دوستانه داشتند و راهکارهای پیشنهادی اقای دکتر را انجام میدهم و تشکر میکنم بابت این احساس خوب

نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا عالی هستن ازهمه لحاظ اخلاق ، تجربه در زمینه کاری و واقعا راهنما و یک‌ مشاور و روانشناس قابلی هستن من که خیلی راضی بودم و به دوستان پیشنهاد میکنم.

کیان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من رفتم راضی بودم.صحبتهاشون خیلی کارگشا بود و زندگیم تغییر کرد.خدا رو شاکرم و از زحمات و تلاشهای جناب دکتر میرزایی کمال تشکر و قدردانی را دارم.

سوگند
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خواستم از کمک آقای میرزایی خیلی تشکر کنم، خیلی عالی بود همه چیز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مهدی میرزاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهدی میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهدی میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهدی میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهدی میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهدی میرزایی کجا است؟
دکتر مهدی میرزایی 1 مطب در مطب خیابان کاووسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مهدی میرزایی را ببینید.
+
آیا مهدی میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهدی میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی میرزایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهدی میرزایی چه زمانی است؟
دکتر مهدی میرزایی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهدی میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهدی میرزایی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به مهدی میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهدی میرزایی 5 از 5 است.

درباره مهدی میرزاییدکتر مهدی میرزایی mehdi mirzaie از دکترهای متخصص روانشناسی مرودشت هستند. مطب مهدی میرزایی در مرودشت،خیابان کاووسی،ساختمان پزشکی نور، طبقه سوم،کلینیک روانشناسی،مشاوره و نوروتراپی بهروان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهدی میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09906193375 , 09330713387 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهدی میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهدی میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهدی میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهدی میرزایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهدی میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.