دکتر آلن عبدالی سوسن

دکتر آلن عبدالی سوسن

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

تهران

کد نظام پزشکی

102171

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی
  • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بین میدان سرو و کتاب، پلاک 121، طبقه 4

تلفن:02122366207

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آلن عبدالی سوسن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آلن عبدالی سوسنسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آلن عبدالی سوسن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آلن عبدالی سوسن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آلن عبدالی سوسن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آلن عبدالی سوسن چقدر است؟
هزینه ویزیت آلن عبدالی سوسن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آلن عبدالی سوسن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آلن عبدالی سوسن کجا است؟
دکتر آلن عبدالی سوسن 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آلن عبدالی سوسن را ببینید.
+
آیا دکتر آلن عبدالی سوسن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آلن عبدالی سوسن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آلن عبدالی سوسن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آلن عبدالی سوسن متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آلن عبدالی سوسن چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آلن عبدالی سوسن تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آلن عبدالی سوسن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آلن عبدالی سوسن چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آلن عبدالی سوسن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آلن عبدالی سوسن 0 از 5 است.

درباره دکتر آلن عبدالی سوسندکتر آلن عبدالی سوسن dr alen abdali rasoul از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر آلن عبدالی سوسن در تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بین میدان سرو و کتاب، پلاک 121، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آلن عبدالی سوسن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122366207 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آلن عبدالی سوسن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آلن عبدالی سوسن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آلن عبدالی سوسن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آلن عبدالی سوسن متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آلن عبدالی سوسن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.