دکتر آلن عبدالی سوسن

دکتر آلن عبدالی سوسن

کد نظام پزشکی: 102171
5 (9 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
107 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر آلن عبدالی سوسن

مطب سعادت آباد
آدرس: تهران - تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بین چهار راه سرو و میدان کتاب، پلاک 121، طبقه 4
اولین نوبت آزاد:سه‌شنبه 9 مرداد | 16:20

آدرس مطب دکتر آلن عبدالی سوسن

مطب سعادت آباد
آدرس:
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بین چهار راه سرو و میدان کتاب، پلاک 121، طبقه 4
تلفن:

خدمات دکتر آلن عبدالی سوسن

نظرات درباره دکتر آلن عبدالی سوسن

5
از 9 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
امید(1403/01/21)
(1403/01/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
نوبت گرفتن بصورت حضوری می‌باشد و نوبت اینترنتی معتبر نیست
فاطمه(1402/12/11)
نوبت دهی مطب
(1402/12/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالیییی
محمدعلی(1402/11/30)
(1402/11/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
ایشون با تعهد بالا و تخصص بسیار مثال زدنی، بیمار رو نسبت به عارضه بوجود آمده آگاه و روند درمان رو واسشون توضیح میدن و بعد از عمل هم پیگیری کامل دارند. واسشون ارزوی سلامتی و شادی میکنم
طاهره(1402/11/24)
نوبت دهی مطب
(1402/11/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دفعه اول بود که رفتم فعلا برام آزمایش و عکس نوشتن تا نوبت بعد ببینم دکتر چی میگن
علی محمد(1402/10/26)
نوبت دهی مطب
(1402/10/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دکتر خیلی باسواد و خوبین
پروین(1402/09/08)
نوبت دهی مطب
(1402/09/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
به نظرم دکتر خوب و با تجربه ای بودن

سوالات متداول راجع به دکتر آلن عبدالی سوسن

چطور می‌توانم نوبت دکتر آلن عبدالی سوسن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آلن عبدالی سوسن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آلن عبدالی سوسن در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر آلن عبدالی سوسن چقدر است؟
هزینه ویزیت آلن عبدالی سوسن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آلن عبدالی سوسن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر آلن عبدالی سوسن کجا است؟
دکتر آلن عبدالی سوسن 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آلن عبدالی سوسن را ببینید.
آیا دکتر آلن عبدالی سوسن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آلن عبدالی سوسن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر آلن عبدالی سوسن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آلن عبدالی سوسن متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آلن عبدالی سوسن چه زمانی است؟
دکتر آلن عبدالی سوسن از روز سه‌شنبه 9 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آلن عبدالی سوسن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آلن عبدالی سوسن چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر آلن عبدالی سوسن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آلن عبدالی سوسن 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر آلن عبدالی سوسندکتر آلن عبدالی سوسن dr alen abdali rasoul از دکترهای متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات تهران هستند. مطب دکتر آلن عبدالی سوسن در تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بین چهار راه سرو و میدان کتاب، پلاک 121، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آلن عبدالی سوسن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122366207 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آلن عبدالی سوسن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آلن عبدالی سوسن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آلن عبدالی سوسن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آلن عبدالی سوسن متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دیسک و ستون فقرات در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آلن عبدالی سوسن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.