تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بیماستان قائم

آدرس:

مشهد، بلوار احمد آباد، بیمارستان قائم

تلفن:05138400000

اطلاعات مطب بیمارستان اکبر

آدرس:

مشهد، بلوار کاوه، بیمارستان اکبر

تلفن:05138713801

افتخارات

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نرگس هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نرگس هاشمی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نرگس هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نرگس هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نرگس هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نرگس هاشمی کجا است؟
دکتر نرگس هاشمی 2 مطب در مطب بیماستان قائم و مطب بیمارستان اکبر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نرگس هاشمی را ببینید.
+
آیا دکتر نرگس هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نرگس هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس هاشمی متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نرگس هاشمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نرگس هاشمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نرگس هاشمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نرگس هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نرگس هاشمی 0 از 5 است.

درباره دکتر نرگس هاشمیدکتر نرگس هاشمی dr narges hashemi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر نرگس هاشمی در مشهد، بلوار احمد آباد، بیمارستان قائم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرگس هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138400000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرگس هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرگس هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرگس هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرگس هاشمی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نرگس هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.