%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

کد نظام پزشکی

83623

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات
 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب سیدخندان

آدرس:

تهران، سیدخندان، ابتدای خیابان شهید عراقی، ساختمان پزشکان خورشید، پلاک 11، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس رحیمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس رحیمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سیدخندان
دکتر عباس رحیمیان
دکتر عباس رحیمیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس رحیمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس رحیمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس رحیمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس رحیمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس رحیمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس رحیمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس رحیمیان کجا است؟
دکترعباس رحیمیان مطب سیدخندان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس رحیمیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس رحیمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس رحیمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس رحیمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس رحیمیان متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات و ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس رحیمیان چه زمانی است؟
دکتر عباس رحیمیان از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس رحیمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس رحیمیان چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر عباس رحیمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس رحیمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس رحیمیاندکترعباس رحیمیان dr abas rahimian از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر عباس رحیمیان در تهران، سیدخندان، ابتدای خیابان شهید عراقی، ساختمان پزشکان خورشید، پلاک 11، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس رحیمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122841339 , 09013043440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس رحیمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس رحیمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس رحیمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس رحیمیان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس رحیمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.