تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی بینایی سنجی

مشاوره متنی با بهترین دکترهای بینایی سنجی

ترتیب نمایش
گل شهره قربانی

گل شهره قربانی

کارشناس بینایی سنجی
تهرانتهران، خیابان پیروزی، میدان چهارصد دستگاه، جنب اداره اموزش و پرورش منطقه 14، درمانگاه فرهنگیان
حسن نجفی

حسن نجفی

کارشناس بینایی سنجی
قمقم، میدان سعیدی، بلوار نیرو هوایی، کوچه 6، کوی 6، ساختمان کوثر، پلاک 11
سعید شاهپری

سعید شاهپری

کارشناس ارشد بینایی سنجی
مشهدمشهد، خیابان احمدآباد، عارف 2، مقابل پرستار 1/8، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 3
نجمه مرشدی علمداری

نجمه مرشدی علمداری

کارشناس بینایی سنجی
مشاوره تلفنی
اراکاراک، خیابان بهشتی، روبروی پاساژ ساسان، کوچه تیکران، مجتمع میلاد
زهرا زالی کیوج

زهرا زالی کیوج

کارشناس بینایی سنجی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
ام البنین سعادتی

ام البنین سعادتی

کارشناس ارشد بینایی سنجی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای بینایی سنجی

دکترهای بینایی سنجی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر بینایی سنجی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. بینایی سنجی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان بینایی سنجی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای بینایی سنجی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر بینایی سنجی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. بینایی سنجی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان بینایی سنجی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان بینایی سنجی یک دکتر بینایی سنجی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر بینایی سنجی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای بینایی سنجی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای بینایی سنجی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای بینایی سنجی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای بینایی سنجی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای بینایی سنجی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای بینایی سنجی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای بینایی سنجی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای بینایی سنجی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در بینایی سنجی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در بینایی سنجی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای بینایی سنجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر بینایی سنجی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر بینایی سنجی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای بینایی سنجی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر بینایی سنجی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای بینایی سنجی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر بینایی سنجی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای بینایی سنجی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای بینایی سنجی در کلان شهرهای ایران:

دکتر بینایی سنجی تهران
دکتر بینایی سنجی شیراز
دکتر بینایی سنجی اصفهان
دکتر بینایی سنجی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر بینایی سنجی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای بینایی سنجی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای بینایی سنجی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر بینایی سنجی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای بینایی سنجی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای بینایی سنجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.