تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی ژنتیک پزشکی

مشاوره متنی با بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی

ترتیب نمایش
دکتر فاطمه هادی پور

دکتر فاطمه هادی پور

تخصص ژنتیک پزشکی
مشاوره ژنتیک بالینی
تهرانتهران، شهرک غرب، تقاطع بلوار دادمان وفرحزادی، بیمارستان آتیه، درمانگاه دکتر سودبخش، طبقه منفی یک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای ژنتیک پزشکی

دکترهای ژنتیک پزشکی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر ژنتیک پزشکی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. ژنتیک پزشکی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان ژنتیک پزشکی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر ژنتیک پزشکی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. ژنتیک پزشکی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان ژنتیک پزشکی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان ژنتیک پزشکی یک دکتر ژنتیک پزشکی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر ژنتیک پزشکی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای ژنتیک پزشکی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای ژنتیک پزشکی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در ژنتیک پزشکی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در ژنتیک پزشکی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای ژنتیک پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای ژنتیک پزشکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر ژنتیک پزشکی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر ژنتیک پزشکی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای ژنتیک پزشکی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر ژنتیک پزشکی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای ژنتیک پزشکی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر ژنتیک پزشکی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای ژنتیک پزشکی در کلان شهرهای ایران:

دکتر ژنتیک پزشکی تهران
دکتر ژنتیک پزشکی شیراز
دکتر ژنتیک پزشکی اصفهان
دکتر ژنتیک پزشکی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر ژنتیک پزشکی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای ژنتیک پزشکی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای ژنتیک پزشکی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر ژنتیک پزشکی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای ژنتیک پزشکی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای ژنتیک پزشکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.