فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
دکترهای آماده مشاوره
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. مشاوره پزشکی آنلاین
  4. مشاوره پزشکی آنلاین رادیولوژی دهان، فک و صورت

مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت آنلاین در ایران

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر مریم زندیه

دکتر مریم زندیه

پزشک دندانپزشک / تخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت
5(3 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
مشاوره‌ متنی
تهران، خیابان جمهوری، خیابان رازی، روبروی شیخ هادی، خیابان هاشمی فر شرقی، پلاک 26، طبقه 5، واحد 22
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 5 خرداد
دکتر فاطمه حدادی

دکتر فاطمه حدادی

پزشک دندانپزشک / تخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت
تخصص آسیب‌شناسی فک و دهان (پاتولوژی فک و دهان)
مشاوره‌ متنی


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت

دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. رادیولوژی دهان، فک و صورت از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان رادیولوژی دهان، فک و صورت در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. رادیولوژی دهان، فک و صورت در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان رادیولوژی دهان، فک و صورت در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان رادیولوژی دهان، فک و صورت یک دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت ایران، می‌توانید به لیست دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در رادیولوژی دهان، فک و صورت را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در رادیولوژی دهان، فک و صورت به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت در کلان شهرهای ایران:

دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت تهران
دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت شیراز
دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت اصفهان
دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

بهترین دکترهای رادیولوژی دهان، فک و صورت در ایران

دکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت اراکدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت ساریدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت تبریزدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت ارومیهدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت کرمانشاهدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت اهوازدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت شیرازدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت مشهددکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت اصفهاندکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت زاهداندکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت سنندجدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت همداندکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت شهرکرددکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت خرم آباددکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت ایلامدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت یاسوجدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت بوشهردکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت زنجاندکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت سمناندکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت یزددکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت بیرجنددکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت تهراندکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت اردبیلدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت قمدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت قزویندکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت گرگاندکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت بجنورددکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت کرجدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت کرماندکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت بندرعباسدکتر رادیولوژی دهان، فک و صورت رشت