تخصص و فوق تخصص
خدمات
جنسیت پزشک
خانم
آقا
خانم و آقا
فقط پزشکان دارای نوبت باز
دکترهای آماده مشاوره
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. مشاوره پزشکی آنلاین
  4. مشاوره پزشکی آنلاین روان پزشکی کودک و نوجوان
  5. مشاوره پزشکی تلفنی
  6. مشاوره پزشکی تلفنی روان پزشکی کودک و نوجوان

مشاوره تلفنی دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان (مشاوره تلفنی با بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان)

نتایج فیلتر‌ها
ترتیب نمایش
دکتر مصطفی یزدانی

دکتر مصطفی یزدانی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) / فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان
4.8(80 نظر)
95٪پیشنهاد کاربران
1579نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، حدفاصل جهاد 4و6، مجتمع پزشکی مادر، طبقه1
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
امروز


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان

دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. روان پزشکی کودک و نوجوان از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان روان پزشکی کودک و نوجوان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. روان پزشکی کودک و نوجوان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان روان پزشکی کودک و نوجوان در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان روان پزشکی کودک و نوجوان یک دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان ایران، می‌توانید به لیست دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در روان پزشکی کودک و نوجوان را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در روان پزشکی کودک و نوجوان به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان در کلان شهرهای ایران:

دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان تهران
دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان شیراز
دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان اصفهان
دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

تخصص‌های مرتبط با روان پزشکی کودک و نوجوان

بهترین دکترهای روان پزشکی کودک و نوجوان در ایران

دکتر روان پزشکی کودک و نوجوان اراکدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان ساریدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان تبریزدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان ارومیهدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان کرمانشاهدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان اهوازدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان شیرازدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان مشهددکتر روان پزشکی کودک و نوجوان اصفهاندکتر روان پزشکی کودک و نوجوان زاهداندکتر روان پزشکی کودک و نوجوان سنندجدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان همداندکتر روان پزشکی کودک و نوجوان شهرکرددکتر روان پزشکی کودک و نوجوان خرم آباددکتر روان پزشکی کودک و نوجوان ایلامدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان یاسوجدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان بوشهردکتر روان پزشکی کودک و نوجوان زنجاندکتر روان پزشکی کودک و نوجوان سمناندکتر روان پزشکی کودک و نوجوان یزددکتر روان پزشکی کودک و نوجوان بیرجنددکتر روان پزشکی کودک و نوجوان تهراندکتر روان پزشکی کودک و نوجوان اردبیلدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان قمدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان قزویندکتر روان پزشکی کودک و نوجوان گرگاندکتر روان پزشکی کودک و نوجوان بجنورددکتر روان پزشکی کودک و نوجوان کرجدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان کرماندکتر روان پزشکی کودک و نوجوان بندرعباسدکتر روان پزشکی کودک و نوجوان رشت