دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان

اطلاعات مطب درمانگاه نوید سلامت

آدرس:

تهران، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان جانبازان غربی، نرسیده به چهارراه شهید مدنی، پلاک 220

تلفن:02177264281

اطلاعات مطب کلینیک پگاه

آدرس:

تهران، خیابان خواجه عبدالله انصاری، نبش کوچه 16

تلفن:02122887579

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هادی خداپرست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی خداپرست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مرکام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالیهههن دکتر خداپرست کارشون حرف نداره آنقدر با آرامش صحبت میکنن و تجویز میکنن که آدم روحیه میگیره من خیلی راضی ام و حتما پیشنهاد میکنم

سیدمحمدپارسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک متبحر و با حوصله ای هستن

الهه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سومین بار بود که مراجعه کردم واقعا نحوه کار ایشون علمی با کمترین هزینه و برخوردشون انسان دوستانه است

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هادی خداپرست
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه نوید سلامت
تهران - تهران، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان جانبازان غربی، نرسیده به چهارراه شهید مدنی، پلاک 220


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک پگاه
تهران - تهران، خیابان خواجه عبدالله انصاری، نبش کوچه 16


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی خداپرست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی خداپرست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی خداپرست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی خداپرست چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی خداپرست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی خداپرست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی خداپرست کجا است؟
دکتر هادی خداپرست 2 مطب در مطب درمانگاه نوید سلامت و مطب کلینیک پگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هادی خداپرست را ببینید.
+
آیا دکتر هادی خداپرست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی خداپرست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی خداپرست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی خداپرست متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و روان پزشکی کودک و نوجوان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی خداپرست چه زمانی است؟
دکتر هادی خداپرست از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی خداپرست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی خداپرست چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر هادی خداپرست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی خداپرست 5 از 5 است.
درباره دکتر هادی خداپرست


دکتر هادی خداپرست dr hadi khoda parast از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر هادی خداپرست در تهران ، اتوبان رسالت ( قاسم سلیمانی ) ، نبش خیابان 14 ، بیمارستان قمربنی هاشم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی خداپرست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122868885 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی خداپرست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی خداپرست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی خداپرست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی خداپرست متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی خداپرست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.