فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر فیزیوتراپی
  4. دکترهای بوشهر
  5. دکتر فیزیوتراپی بوشهر

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر

مرتب‌سازی بر اساس:
سکینه مهدی زاده

سکینه مهدی زاده

کارشناس فیزیوتراپی
5(4 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
خدمات: لیزر پر توان، شاک ویو تراپی، مگنت درمانی (مگنت تراپی)
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، خیابان سنگی، ابتدای خیابان فاطمیه، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم، واحد 3
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
نوراله حیدری

نوراله حیدری

کارشناس فیزیوتراپی
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
46نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمهکمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، خیابان فرودگاه، روبه روی خیابان عاشوری، فیزیوتراپی دماوند
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
حاصل چوبینه

حاصل چوبینه

کارشناس فیزیوتراپی
4.5(9 نظر)
89٪پیشنهاد کاربران
114نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، ،ابتدای خیابان باهنر، رو به روی کوچه نیلوفر 1 ،سمت چپ، کنار کلینیک گلبرگ
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
ایوب ملا

ایوب ملا

کارشناس فیزیوتراپی
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، خیابان فرودگاه، روبه روی خیابان عاشوری،فیزیوتراپی دماوند
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
هوشنگ خواجه ئیان

هوشنگ خواجه ئیان

کارشناس فیزیوتراپی
0(1 نظر)
21نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، خیابان امام، جنب کالای پزشکی بوعلی، کوچه بوستان10، پلاک6، فیزیوتراپی مهر
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
پرویز فرزادی نیا

پرویز فرزادی نیا

کارشناس فیزیوتراپی
خدمات: چکاپ بارداری، خونریزی رحم، جراحی لاپاراسکوپی ، فیبروم رحم، میومکتومی (برداشتن فیبروم)، هیستروسکوپی، اندومتریوز (آندومتریوز)، D&C (اتساع و کورتاژ)، آی وی اف IVF، آدنومیوز، پاپ اسمیر، تعیین جنسیت
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، خیابان سنگی، جنب انتقال خون، کلینیک فیزیوتراپی پارسا
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
سپیده صاحبانی

سپیده صاحبانی

کارشناس فیزیوتراپی
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، خیابان خلیج فارس (کوتی)، روبروی پارک تی وی، کوچه نسیم 14، کلینیک فیزیوتراپی صاحبانی( درمانگاه فدک سابق)
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
داریوش جوانمرد

داریوش جوانمرد

کارشناس فیزیوتراپی
0(1 نظر)
نوبت‌دهی مطب
بوشهر، خیابان امام، کوچه بوستان 8، مجتمع پزشکی دنا، طبقه 1، فیزیوتراپی سینا


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر

دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر فیزیوتراپی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. فیزیوتراپی در بوشهر از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان فیزیوتراپی در بوشهر در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر فیزیوتراپی در بوشهر و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. فیزیوتراپی در بوشهر در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان فیزیوتراپی در بوشهر در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب بوشهر است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان فیزیوتراپی در بوشهر یک دکتر فیزیوتراپی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر فیزیوتراپی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای فیزیوتراپی (متخصص و فوق تخصص) در بوشهر

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر ، می توانید به لیست دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای فیزیوتراپی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر فیزیوتراپی بوشهر در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر فیزیوتراپی بوشهر در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای فیزیوتراپی در بوشهر شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر فیزیوتراپی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر فیزیوتراپی در بوشهر می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای فیزیوتراپی بوشهر بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر فیزیوتراپی در بوشهر به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای فیزیوتراپی بوشهر را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر فیزیوتراپی در بوشهر چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر فیزیوتراپی در بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای فیزیوتراپی بوشهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر فیزیوتراپی در بوشهر با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر فیزیوتراپی در بوشهر و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر فیزیوتراپی در بوشهر استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در بوشهر

دکتر زنان بوشهردکتر عمومی بوشهردکتر متخصص داخلی بوشهردکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) بوشهردکتر روانشناس بوشهردکتر دندانپزشک بوشهردکتر جراحی عمومی بوشهردکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بوشهردکتر قلب بوشهردکتر متخصص ارتوپد بوشهردکتر متخصص چشم پزشک بوشهردکتر متخصص گوش و حلق و بینی بوشهردکتر متخصص تغذیه بوشهردکتر متخصص اورولوژی بوشهردکتر پوست بوشهرمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بوشهرجراح مغز و اعصاب بوشهردکتر متخصص بیماری های عفونی بوشهردکتر متخصص گوارش و کبد بوشهرمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی بوشهردکتر بینایی سنجی بوشهردکتر متخصص غدد بوشهرمتخصص شنوایی سنجی بوشهردکتر متخصص ریه بوشهرمتخصص روماتولوژی بوشهردکتر جراح پلاستیک بوشهردکتر متخصص گفتار درمانی بوشهردکتر متخصص آسم و آلرژی بوشهردکتر متخصص خون و سرطان شناسی بوشهردکتر متخصص کلیه بزرگسالان بوشهردکتر متخصص غدد کودکان بوشهردکتر متخصص کایروپراکتیک بوشهردکتر مامایی بوشهرمتخصص رادیوتراپیست بوشهرمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی بوشهردکتر مشاور دارویی بوشهردکتر متخصص ژنتیک پزشکی بوشهردکتر متخصص طب سنتی بوشهردکتر متخصص درد بوشهر