فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر پزشکی هسته‌ای
  4. دکترهای تهران
  5. دکتر پزشکی هسته‌ای تهران

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر مهسا حسینی

دکتر مهسا حسینی

تخصص پزشکی هسته‌ای
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
پوشش دهی بیمهکمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تهران، میدان شهدا، خیابان مجاهدین اسلام، نرسیده به مجلس، روبرو پمپ بنزین، بیمارستان شفا یحیائیان، مرکز ام ار آی و سی تی اسکن و پزشکی هسته ای (گروه پزشکی درسا)
اولین نوبت آزاد مطب:
پنج‌شنبه 31 خرداد
دکتر فرح ناز آقاحسینی

دکتر فرح ناز آقاحسینی

تخصص پزشکی هسته‌ای
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تهران، پیروزی، خیابان نبرد، کوچه ابدی، مرکز پزشکی هسته ای اکسیر
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر فرهاد تستی (تستی لطفا نوبت نگیرید)

دکتر فرهاد تستی (تستی لطفا نوبت نگیرید)

تخصص پزشکی هسته‌ای
2.9(14 نظر)
58٪پیشنهاد کاربران
204نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمهکمترین معطلی
تست برای فنی است لطفا نوبت نگییییریییید
خدمات: تاری دید، اصلاح رفتار کودکان، زخم اثنی عشر
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
مشاوره‌ متنی
تهران، موحد دانش
+1 مطب دیگر
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر نگار احمدپور

دکتر نگار احمدپور

تخصص پزشکی هسته‌ای
نوبت‌دهی مطب
تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان غلامحسین عبدالهی، کوچه کارخانه، پلاک18، مرکز پزشکی هسته ای خورشید
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر رضا علمائی

دکتر رضا علمائی

تخصص پزشکی هسته‌ای
نوبت‌دهی مطب
تهران، خیابان ستارخان، تهران ویلا، خیابان رییس زاده، پلاک 85، مرکز پزشکی هسته ای یاس
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 2 تیر
دکتر محمد کریمی

دکتر محمد کریمی

تخصص پزشکی هسته‌ای
نوبت‌دهی مطب
تهران، بلوار پاسداران، بین بوستان نهم و دهم، ساختمان بوستان، پلاک 297، واحد 37
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر همایون مدرسی فر

دکتر همایون مدرسی فر

تخصص پزشکی هسته‌ای
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تهران، تقاطع اتوبان محلاتی و خیابان ری، بیمارستان بازرگانان، بخش پزشکی هسته ای
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران

دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر پزشکی هسته‌ای و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. پزشکی هسته‌ای در تهران از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان پزشکی هسته‌ای در تهران در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر پزشکی هسته‌ای در تهران و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. پزشکی هسته‌ای در تهران در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان پزشکی هسته‌ای در تهران در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تهران است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان پزشکی هسته‌ای در تهران یک دکتر پزشکی هسته‌ای خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر پزشکی هسته‌ای خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای پزشکی هسته‌ای (متخصص و فوق تخصص) در تهران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران ، می توانید به لیست دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای پزشکی هسته‌ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر پزشکی هسته‌ای تهران در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر پزشکی هسته‌ای تهران در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای پزشکی هسته‌ای در تهران شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر پزشکی هسته‌ای خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر پزشکی هسته‌ای در تهران می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای پزشکی هسته‌ای تهران بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر پزشکی هسته‌ای در تهران به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای پزشکی هسته‌ای تهران را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر پزشکی هسته‌ای در تهران چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر پزشکی هسته‌ای در تهران با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای پزشکی هسته‌ای تهران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر پزشکی هسته‌ای در تهران با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر پزشکی هسته‌ای در تهران و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر پزشکی هسته‌ای در تهران استفاده کنید

تخصص‌های مرتبط با پزشکی هسته‌ای

تخصص ارتوپدیتخصص چشم پزشکیتخصص بیماری های عفونی و گرمسیریتخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)تخصص بیهوشیتخصص پزشکی ورزشیتخصص پوست، مو و زیباییتخصص جراحی عمومیتخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)تخصص جراحی مغز و اعصابتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)تخصص داخلیتخصص تصویربرداری (رادیولوژی)تخصص زنان، زایمان و نازاییتخصص طب فیزیکی و توانبخشیتخصص قلب و عروقتخصص کودکان و نوزادانتخصص گوش، حلق و بینیتخصص ژنتیک پزشکیتخصص پزشکی هسته‌ایپزشک عمومیتخصص پاتولوژی (آسیب شناسی)تخصص ژنتیک انسانیتخصص طب اورژانستخصص طب کارتخصص رادیوانکولوژیپزشک مشاوره داروییپزشک طب سنتی ایرانیپزشک طب سوزنیتخصص ارتوپدی تهرانتخصص چشم پزشکی تهرانتخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهرانتخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهرانتخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) تهرانتخصص بیهوشی تهرانتخصص پزشکی ورزشی تهرانتخصص پوست، مو و زیبایی تهرانتخصص جراحی عمومی تهرانتخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهرانتخصص جراحی مغز و اعصاب تهرانتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهرانتخصص داخلی تهرانتخصص تصویربرداری (رادیولوژی) تهرانتخصص زنان، زایمان و نازایی تهرانتخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهرانتخصص قلب و عروق تهرانتخصص کودکان و نوزادان تهرانتخصص گوش، حلق و بینی تهرانتخصص ژنتیک پزشکی تهرانپزشک عمومی تهرانتخصص پاتولوژی (آسیب شناسی) تهرانتخصص ژنتیک انسانی تهرانتخصص طب اورژانس تهرانتخصص طب کار تهرانتخصص رادیوانکولوژی تهرانپزشک مشاوره دارویی تهرانپزشک طب سنتی ایرانی تهرانپزشک طب سوزنی تهران

بهترین دکترهای متخصص در تهران

دکتر زنان تهراندکتر عمومی تهراندکتر متخصص داخلی تهراندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) تهراندکتر روانشناس تهراندکتر دندانپزشک تهراندکتر جراحی عمومی تهراندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهراندکتر قلب تهراندکتر متخصص ارتوپد تهراندکتر متخصص چشم پزشک تهراندکتر متخصص گوش و حلق و بینی تهراندکتر متخصص تغذیه تهراندکتر متخصص اورولوژی تهراندکتر پوست تهرانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهرانجراح مغز و اعصاب تهراندکتر متخصص بیماری های عفونی تهراندکتر متخصص گوارش و کبد تهرانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی تهراندکتر بینایی سنجی تهراندکتر متخصص غدد تهرانمتخصص فیزیوتراپی تهرانمتخصص شنوایی سنجی تهراندکتر متخصص ریه تهرانمتخصص روماتولوژی تهراندکتر جراح پلاستیک تهراندکتر متخصص گفتار درمانی تهراندکتر متخصص آسم و آلرژی تهراندکتر متخصص خون و سرطان شناسی تهراندکتر متخصص کلیه بزرگسالان تهراندکتر متخصص غدد کودکان تهراندکتر متخصص کایروپراکتیک تهراندکتر مامایی تهرانمتخصص رادیوتراپیست تهرانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهراندکتر مشاور دارویی تهراندکتر متخصص ژنتیک پزشکی تهراندکتر متخصص طب سنتی تهراندکتر متخصص درد تهران