1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای خوی

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در خوی

دکترهای تخصص بینایی سنجی خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص تغذیه خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص روانشناسی خوی

2 پزشک

دکترهای تخصص مامایی خوی

271 پزشک

دکترهای پزشک عمومی خوی

182 پزشک

دکترهای تخصص قلب و عروق خوی

3 پزشک

دکترهای تخصص کودکان و نوزادان خوی

2 پزشک

دکترهای تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص چشم پزشکی خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص داخلی خوی

6 پزشک

دکترهای فوق تخصص قلب و عروق خوی

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) خوی

1 پزشک

دکترهای پزشک دندانپزشک خوی

49 پزشک

دکترهای تخصص پوست، مو و زیبایی خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص جراحی عمومی خوی

3 پزشک

دکترهای فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص گوش، حلق و بینی خوی

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص ریه خوی

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص زنان، زایمان و نازایی خوی

1 پزشک

دکترهای تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) خوی

1 پزشک

دکترهای پزشک مشاوره دارویی خوی

44 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر خوی

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص خوی در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص خوی در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای خوی

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص خوی نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص خوی مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر خوی می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص خوی بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای خوی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای خوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای خوی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای خوی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای خوی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای خوی بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای خوی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای خوی را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های خوی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای خوی با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای خوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای خوی با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای خوی و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای خوی استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص خوی

دکتر زنان خویدکتر عمومی خویدکتر متخصص داخلی خویدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) خویدکتر روانشناس خویدکتر دندانپزشک خویدکتر جراحی عمومی خویدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) خویدکتر قلب خویدکتر متخصص ارتوپد خویدکتر متخصص چشم پزشک خویدکتر متخصص گوش و حلق و بینی خویدکتر متخصص تغذیه خویدکتر متخصص اورولوژی خویدکتر پوست خویمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) خویجراح مغز و اعصاب خویدکتر متخصص بیماری های عفونی خویدکتر متخصص گوارش و کبد خویمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی خویدکتر بینایی سنجی خویدکتر متخصص غدد خویمتخصص فیزیوتراپی خویمتخصص شنوایی سنجی خویدکتر متخصص ریه خویمتخصص روماتولوژی خویدکتر جراح پلاستیک خویدکتر متخصص گفتار درمانی خویدکتر متخصص آسم و آلرژی خویدکتر متخصص خون و سرطان شناسی خویدکتر متخصص کلیه بزرگسالان خویدکتر متخصص غدد کودکان خویدکتر متخصص کایروپراکتیک خویدکتر مامایی خویمتخصص رادیوتراپیست خویمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی خویدکتر مشاور دارویی خویدکتر متخصص ژنتیک پزشکی خویدکتر متخصص طب سنتی خویدکتر متخصص درد خوی