کد نظام پزشکی

۵۳۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، نبش کوچه صبر، پلاک1، واحد10

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران شیرین سادات اطیابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
شیرین سادات اطیابی
شیرین سادات اطیابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شیرین سادات اطیابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیرین سادات اطیابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شیرین سادات اطیابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شیرین سادات اطیابی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیرین سادات اطیابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شیرین سادات اطیابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شیرین سادات اطیابی کجا است؟
دکتر شیرین سادات اطیابی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب شیرین سادات اطیابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا شیرین سادات اطیابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین سادات اطیابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شیرین سادات اطیابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیرین سادات اطیابی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شیرین سادات اطیابی چه زمانی است؟
دکتر شیرین سادات اطیابی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شیرین سادات اطیابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شیرین سادات اطیابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به شیرین سادات اطیابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شیرین سادات اطیابی 0 از 5 است.

درباره شیرین سادات اطیابیشیرین سادات اطیابی shirin sadat atyabi از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب شیرین سادات اطیابی در تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، نبش کوچه صبر، پلاک1، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شیرین سادات اطیابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122915385 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شیرین سادات اطیابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شیرین سادات اطیابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شیرین سادات اطیابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شیرین سادات اطیابی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شیرین سادات اطیابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.