دکتر محمدجواد خدادوست

دکتر محمدجواد خدادوست

تخصص جراحی عمومی

جراحی غدد-تیروئید
کرمان

کد نظام پزشکی

20596
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدجواد خدادوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدجواد خدادوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اسما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین دکتر دنیا ک منو از مرگ‌ نجات دادن واقعا عالی.

مهرداد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین با حوصله و بادرک و فهم بالا و تشخیص بسیار عالی 👍

بابک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و با تجربه و خوش برخورد. خیلی تایم میذارن برای مریض.

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشکی بی نظیر باتجربه خیلی خوش اخلاق و تشخیصشون هم عالی

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدجواد خدادوست
نوبت مطب بیمارستان ارجمند
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، بالای اورژانس بیمارستان ارجمند
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدجواد خدادوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدجواد خدادوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدجواد خدادوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدجواد خدادوست چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدجواد خدادوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد خدادوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدجواد خدادوست کجا است؟
دکتر محمدجواد خدادوست 1 مطب در بیمارستان ارجمند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدجواد خدادوست را ببینید.
+
آیا دکتر محمدجواد خدادوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد خدادوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدجواد خدادوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدجواد خدادوست متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدجواد خدادوست چه زمانی است؟
دکتر محمدجواد خدادوست از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد خدادوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدجواد خدادوست چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر محمدجواد خدادوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدجواد خدادوست 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدجواد خدادوستدکتر محمدجواد خدادوست dr mohammad javad khoda doust از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر محمدجواد خدادوست در کرمان، بالای اورژانس بیمارستان ارجمند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدجواد خدادوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432226255 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدجواد خدادوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدجواد خدادوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدجواد خدادوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدجواد خدادوست متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدجواد خدادوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.