سارا سیدطاهری

سارا سیدطاهری

کد نظام روانشناسی: 27805
درمانگر کودک و نوجوان
5 (16 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
5 نوبت موفق
در حال حاضر نوبت‌های این پزشک باز نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
جلیل مهربان
جلیل مهربان
روانشناسی
5
(497 نظر)
421 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:امروز
دکتر علیرضا اسماعیل زاده
دکتر علیرضا اسماعیل زاده
روانشناسی
5
(1094 نظر)
1317 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:امروز
دکتر امیر کشاورز
دکتر امیر کشاورز
روانشناسی
4.8
(378 نظر)
5586 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:13 مرداد 1403

نظرات درباره سارا سیدطاهری

5
از 16 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
زینب(1402/12/03)
نوبت دهی مطب
(1402/12/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
با آرامش، آگاه، بدون اتلاف وقت و بدون درخواست که کل ماجرای زندگی ام رو بگم و با سوالات هدف دار در جلسه اول با تک تک جملاتم همراه شدند و مشکلم رو تشخیص دادند، در استدلال کردن و جمع بندی ذهنی من رو با خودشون همراه کردند و به بهترین شکل ممکن چند راهکار ارائه دادند و حتی با توجه به مشکلم از من خواستند با مشاوری ادامه بدهم که تخصص در بهترین رویکرد درمانی مرتبط با مشکلم داشته باشد و تمام اینها در یک جلسه اتفاق افتاد و کار حداقل ۶ جلسه رو در یک جلسه انجام دادند و با اینکه از روش درمانی ام اطلاع داشتند بهم پیشنهاد یک متخصص در آن زمینه را دادند و صلاح من رو به منفعت خودشون ترجیح دادند.
حمید(1402/06/24)
(1402/06/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر طاهری را به همه ی بابا و مامانا توصیه میکنم. انشالله همیشه سلامت باشن
حسین(1402/06/22)
(1402/06/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار بسیار راضی کننده هستن. حتی در اولین جلسه هم کارآمد بودن.
مهرسا(1401/12/23)
(1401/12/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
راضی بودم ممنون
سمانه(1401/12/23)
(1401/12/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
فوق العاده عالی و بدردبخور، حرفه ای و کاملا علمی
مبینا(1401/12/15)
(1401/12/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خیلی استرس داشتم برای کنکور و امتحانم با کمک خانم طاهری خیلی حالم بهتره

سوالات متداول راجع به سارا سیدطاهری

چطور می‌توانم نوبت سارا سیدطاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا سیدطاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سارا سیدطاهری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت سارا سیدطاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا سیدطاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سارا سیدطاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب سارا سیدطاهری کجا است؟
دکتر سارا سیدطاهری در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
آیا سارا سیدطاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا سیدطاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
سارا سیدطاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا سیدطاهری متخصص روانشناسی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سارا سیدطاهری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سارا سیدطاهری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سارا سیدطاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سارا سیدطاهری چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به سارا سیدطاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی سارا سیدطاهری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از سارا سیدطاهریدکتر سارا سیدطاهری sara seyyed taheri از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب سارا سیدطاهری در کرج، خیابان بهشتی، چهارراه طالقانی به سمت شهدا، برج ارم، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سارا سیدطاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632265904 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سارا سیدطاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سارا سیدطاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سارا سیدطاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سارا سیدطاهری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سارا سیدطاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.