پگاه پروانه نژاد شیرازی

پگاه پروانه نژاد شیرازی

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

44970
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

بزرگسال، افسردگی، اضطراب، درمان فردی، بین فردی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز،میدان دانشجو، ابتدای بلوار چمران، بعد از کوچه 8 نبش داروخانه ساختمان آریا طبقه 2 کلینیک ارکیده

تلفن:09337136101

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به پگاه پروانه نژاد شیرازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران پگاه پروانه نژاد شیرازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

راضی بودم از کارشون احساس بهتری به خودم دارم...

حانیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هنوز درمانم تموم نشده اما تو همین چند جلسه خیلی اضطرابم کمتر شده و حالم بهتره😍

شهرزاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با دقت و بدون قضاوت به حرف ها گوش دادند

حبیب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی بودند.

پگاه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از ایشون راضی بودم خیلی خوب به حرفام گوش کردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از پگاه پروانه نژاد شیرازیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت پگاه پروانه نژاد شیرازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پگاه پروانه نژاد شیرازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد پگاه پروانه نژاد شیرازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت پگاه پروانه نژاد شیرازی چقدر است؟
هزینه ویزیت پگاه پروانه نژاد شیرازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل پگاه پروانه نژاد شیرازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب پگاه پروانه نژاد شیرازی کجا است؟
دکتر پگاه پروانه نژاد شیرازی 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل پگاه پروانه نژاد شیرازی را ببینید.
+
آیا پگاه پروانه نژاد شیرازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پگاه پروانه نژاد شیرازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
پگاه پروانه نژاد شیرازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پگاه پروانه نژاد شیرازی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد پگاه پروانه نژاد شیرازی چه زمانی است؟
دکتر پگاه پروانه نژاد شیرازی از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل پگاه پروانه نژاد شیرازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از پگاه پروانه نژاد شیرازی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به پگاه پروانه نژاد شیرازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی پگاه پروانه نژاد شیرازی 5 از 5 است.

درباره پگاه پروانه نژاد شیرازیدکتر پگاه پروانه نژاد شیرازی pegah parvaneh nezhad shirazi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب پگاه پروانه نژاد شیرازی در شیراز،میدان دانشجو، ابتدای بلوار چمران، بعد از کوچه 8 نبش داروخانه ساختمان آریا طبقه 2 کلینیک ارکیده واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب پگاه پروانه نژاد شیرازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337136101 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام پگاه پروانه نژاد شیرازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی پگاه پروانه نژاد شیرازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط پگاه پروانه نژاد شیرازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از پگاه پروانه نژاد شیرازی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد پگاه پروانه نژاد شیرازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.