حانیه ریاحین

حانیه ریاحین

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

47998
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار سرباز شمالی

آدرس:

شیراز، چهارراه هوابرد، به طرف فلکه سنگی، اول سرباز شمالی، بین کوچه 11و9، ساختمان ساحل، طبقه 3،واحد 14، مرکز مشاوره انعکاس

تلفن:09020323405

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حانیه ریاحین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حانیه ریاحین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای کمالگراییم مراجعه کردم و درمانم تموم شد. راضی بودم. خیلی منظم و خوش برخورد بودن

حبیب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای مشکل وسواس مراجعه کردم و تحت درمانم ولی از همین پیشرفت فعلی هم راضی هستم و دوست دارم ادامه بدم

انسیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با صبر و حوصله زیادی در مورد عواقب مشکل فرزندم و راه درمانش بهم توضیح دادن و چند جلسه هست شروع کردیم و راضی هستیم.

شهرام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار ملایم و دقیق و پر از اطلاعات و معلومات مفید من که نتیجه گرفتم

امیر حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب مشاوره میدن وخوش قول هستن و سر وقت در مطب هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از حانیه ریاحین
نوبت مطب بلوار سرباز شمالی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، چهارراه هوابرد، به طرف فلکه سنگی، اول سرباز شمالی، بین کوچه 11و9، ساختمان ساحل، طبقه 3،واحد 14، مرکز مشاوره انعکاس
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حانیه ریاحین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حانیه ریاحین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حانیه ریاحین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حانیه ریاحین چقدر است؟
هزینه ویزیت حانیه ریاحین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حانیه ریاحین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حانیه ریاحین کجا است؟
دکتر حانیه ریاحین 1 مطب در مطب بلوار سرباز شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل حانیه ریاحین را ببینید.
+
آیا حانیه ریاحین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حانیه ریاحین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حانیه ریاحین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حانیه ریاحین متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حانیه ریاحین چه زمانی است؟
دکتر حانیه ریاحین از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حانیه ریاحین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حانیه ریاحین چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به حانیه ریاحین رای داده‌اند. میانگین امتیازی حانیه ریاحین 5 از 5 است.

درباره حانیه ریاحیندکتر حانیه ریاحین haniye riyahin از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب حانیه ریاحین در شیراز، چهارراه هوابرد، به طرف فلکه سنگی، اول سرباز شمالی، بین کوچه 11و9، ساختمان ساحل، طبقه 3،واحد 14، مرکز مشاوره انعکاس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حانیه ریاحین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09020323405 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حانیه ریاحین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حانیه ریاحین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حانیه ریاحین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حانیه ریاحین متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حانیه ریاحین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.