محمد خلیلی

محمد خلیلی

کارشناس گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-1610

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، زرتشت شرقی، پلاک 33

تلفن:02188802063

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمد خلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از محمد خلیلی
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، زرتشت شرقی، پلاک 33

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد خلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد خلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد خلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد خلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد خلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد خلیلی کجا است؟
دکتر محمد خلیلی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمد خلیلی را ببینید.
+
آیا محمد خلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد خلیلی متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد خلیلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد خلیلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل محمد خلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد خلیلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمد خلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد خلیلی 0 از 5 است.

درباره محمد خلیلیدکتر محمد خلیلی mohammad khalili از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب محمد خلیلی در تهران، خیابان ولیعصر، زرتشت شرقی، پلاک 33 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد خلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188802063 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد خلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد خلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد خلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد خلیلی متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد خلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.