محمد احتشام پور

محمد احتشام پور

کارشناس ارشد روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

34273
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محمد احتشام پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محمد احتشام پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون در حرفه شون بسیار عالی خصوصا در زمینه مشاوره نوجوان (هدایت تحصیلی وشغلی ).

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمد احتشام پور


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد احتشام پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد احتشام پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد احتشام پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد احتشام پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد احتشام پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد احتشام پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد احتشام پور کجا است؟
دکتر محمد احتشام پور 1 مطب در مطب بلوار فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمد احتشام پور را ببینید.
+
آیا محمد احتشام پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد احتشام پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد احتشام پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد احتشام پور متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد احتشام پور چه زمانی است؟
دکتر محمد احتشام پور از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمد احتشام پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد احتشام پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به محمد احتشام پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد احتشام پور 5 از 5 است.

درباره محمد احتشام پوردکتر محمد احتشام پور mohammad ehtesham pour از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب محمد احتشام پور در مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین 12، واحد 2، خانه علوم تربینی و روانشناسی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد احتشام پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137660272 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد احتشام پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد احتشام پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد احتشام پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد احتشام پور متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد احتشام پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.