دکتر ایرج رازقی

دکتر ایرج رازقی

پزشک مشاوره دارویی

داروساز

کد نظام پزشکی

د-۱۴۶۷۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک مشاوره دارویی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایرج رازقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ایرج رازقی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر ایرج رازقی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر ایرج رازقی
دکتر ایرج رازقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایرج رازقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایرج رازقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایرج رازقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایرج رازقی چقدر است؟
هزینه ویزیت ایرج رازقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج رازقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایرج رازقی کجا است؟
دکتر ایرج رازقی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر ایرج رازقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج رازقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایرج رازقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایرج رازقی متخصص مشاوره دارویی هستند و در زمینه‌های مشاوره متنی و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایرج رازقی چه زمانی است؟
دکتر ایرج رازقی از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج رازقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایرج رازقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ایرج رازقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایرج رازقی 0 از 5 است.

درباره دکتر ایرج رازقیدکتر ایرج رازقی dr iraj razeghi از دکترهای متخصص پزشک مشاوره دارویی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره متنی,مشاوره تلفنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایرج رازقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایرج رازقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایرج رازقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایرج رازقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایرج رازقی پزشک مشاوره دارویی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک مشاوره دارویی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایرج رازقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.