محمد باقر مشاهری فرد

محمد باقر مشاهری فرد

کارشناس فیزیوتراپی

اصفهان

کد نظام پزشکی

ف-۵۴۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات فیزیوتراپی باران

آدرس:

اصفهان، خیابان لاهور، بین بلال و مبارازان32

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمد باقر مشاهری فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

فیزیوتراپی باران
محمد باقر مشاهری فرد
محمد باقر مشاهری فرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد باقر مشاهری فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد باقر مشاهری فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد باقر مشاهری فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد باقر مشاهری فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد باقر مشاهری فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد باقر مشاهری فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد باقر مشاهری فرد کجا است؟
دکتر محمد باقر مشاهری فرد 1 مطب در فیزیوتراپی باران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب محمد باقر مشاهری فرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا محمد باقر مشاهری فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقر مشاهری فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد باقر مشاهری فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد باقر مشاهری فرد متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد باقر مشاهری فرد چه زمانی است؟
دکتر محمد باقر مشاهری فرد از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمد باقر مشاهری فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد باقر مشاهری فرد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمد باقر مشاهری فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد باقر مشاهری فرد 0 از 5 است.

درباره محمد باقر مشاهری فرد



محمد باقر مشاهری فرد mohammad bager mashaheri fard از دکترهای متخصص تخصص فیزیوتراپی اصفهان هستند. مطب محمد باقر مشاهری فرد در اصفهان، خیابان لاهور، بین بلال و مبارازان32 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد باقر مشاهری فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132289115 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد باقر مشاهری فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد باقر مشاهری فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد باقر مشاهری فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد باقر مشاهری فرد تخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد باقر مشاهری فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.