دکتر کرم اله علیمرادی

دکتر کرم اله علیمرادی

دکترای تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

82688

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان مفتح جنوبی

آدرس:

تهران، خیابان مفتح جنوبی، ضلع جنوبی ورزشگاه شیرودی، فدراسیون پزشکی ورزشی

تلفن:02188840100

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کرم اله علیمرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مفتح جنوبی
دکتر کرم اله علیمرادی
دکتر کرم اله علیمرادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کرم اله علیمرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کرم اله علیمرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کرم اله علیمرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کرم اله علیمرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت کرم اله علیمرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کرم اله علیمرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کرم اله علیمرادی کجا است؟
دکترکرم اله علیمرادی مطب خیابان مفتح جنوبی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کرم اله علیمرادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کرم اله علیمرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کرم اله علیمرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کرم اله علیمرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کرم اله علیمرادی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کرم اله علیمرادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کرم اله علیمرادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کرم اله علیمرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کرم اله علیمرادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر کرم اله علیمرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کرم اله علیمرادی 0 از 5 است.

درباره دکتر کرم اله علیمرادیدکترکرم اله علیمرادی dr karamollah ali moradi از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر کرم اله علیمرادی در تهران، خیابان مفتح جنوبی، ضلع جنوبی ورزشگاه شیرودی، فدراسیون پزشکی ورزشی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کرم اله علیمرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188840100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کرم اله علیمرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کرم اله علیمرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کرم اله علیمرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کرم اله علیمرادی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کرم اله علیمرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.