مینا مرندیان حق

مینا مرندیان حق

کارشناس تغذیه

تبریز

کد نظام پزشکی

ت-569

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17شهریور جدید، روبروی مقصودیه، ساختمان شاهین، طبقه همکف

تلفن:04135540555

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مینا مرندیان حق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مینا مرندیان حق
نوبت مطب 17 شهریور
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان 17شهریور جدید، روبروی مقصودیه، ساختمان شاهین، طبقه همکف
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مینا مرندیان حق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا مرندیان حق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مینا مرندیان حق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مینا مرندیان حق چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا مرندیان حق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مینا مرندیان حق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مینا مرندیان حق کجا است؟
دکتر مینا مرندیان حق 1 مطب در مطب 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مینا مرندیان حق را ببینید.
+
آیا مینا مرندیان حق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا مرندیان حق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مینا مرندیان حق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا مرندیان حق متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مینا مرندیان حق چه زمانی است؟
دکتر مینا مرندیان حق از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مینا مرندیان حق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مینا مرندیان حق چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مینا مرندیان حق رای داده‌اند. میانگین امتیازی مینا مرندیان حق 0 از 5 است.

درباره مینا مرندیان حقدکتر مینا مرندیان حق mina marandian hagh از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب مینا مرندیان حق در تبریز، خیابان 17شهریور جدید، روبروی مقصودیه، ساختمان شاهین، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مینا مرندیان حق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135540555 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مینا مرندیان حق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مینا مرندیان حق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مینا مرندیان حق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مینا مرندیان حق متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مینا مرندیان حق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.