کد نظام پزشکی

ت-۲۶۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب کلینیک مدینو

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، جمالزاده شمالی، خیابان شهید طوسی، پلاک 27، کلینیک مدینو

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کلینیک مدینو
مستانه تابش
مستانه تابش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مستانه تابش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مستانه تابش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مستانه تابش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مستانه تابش چقدر است؟
هزینه ویزیت مستانه تابش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مستانه تابش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مستانه تابش کجا است؟
دکتر مستانه تابش 1 مطب در مطب کلینیک مدینو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مستانه تابش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مستانه تابش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مستانه تابش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مستانه تابش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مستانه تابش متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مستانه تابش چه زمانی است؟
دکتر مستانه تابش از روز چهارشنبه 2 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مستانه تابش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مستانه تابش چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مستانه تابش رای داده‌اند. میانگین امتیازی مستانه تابش 0 از 5 است.

درباره مستانه تابش

مستانه تابش mastane tabesh از دکترهای متخصص تخصص تغذیه تهران هستند. مطب مستانه تابش در تهران، میدان انقلاب، جمالزاده شمالی، خیابان شهید طوسی، پلاک 27، کلینیک مدینو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مستانه تابش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166941530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مستانه تابش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مستانه تابش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مستانه تابش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مستانه تابش تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مستانه تابش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.