%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

141112

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب کلینیک مدینو

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، جمالزاده شمالی، خیابان شهید طوسی، پلاک 27، کلینیک مدینو

تلفن:02166941530

اطلاعات مطب میدان توانیر

آدرس:

تهران، میدان توانیر، ساختمان پزشکان طلا، طبقه اول، واحد 12

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا شادلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا شادلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کلینیک مدینو
مطب میدان توانیر
دکتر زهرا شادلو
دکتر زهرا شادلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا شادلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا شادلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا شادلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا شادلو چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا شادلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شادلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا شادلو کجا است؟
دکترزهرا شادلو مطب کلینیک مدینو و مطب میدان توانیر مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا شادلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا شادلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شادلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا شادلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا شادلو متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا شادلو چه زمانی است؟
دکتر زهرا شادلو از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شادلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا شادلو چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر زهرا شادلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا شادلو 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا شادلودکترزهرا شادلو dr zahra shad lou از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر زهرا شادلو در تهران، میدان انقلاب، جمالزاده شمالی، خیابان شهید طوسی، پلاک 27، کلینیک مدینو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا شادلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166941530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا شادلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا شادلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا شادلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا شادلو متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا شادلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.