مهسا قاضی عسگر

مهسا قاضی عسگر

کارشناس تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-۱۹۴۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب شهرک اکباتان

آدرس:

تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، روبروی دبیرستان عموییان، برج پویا، طبقه 4

اطلاعات مطب مهرآباد جنوبی

آدرس:

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان شهیدان اسماعیلی، خیابان فردوس، درمانگاه سیدالشهدا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهسا قاضی عسگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک اکباتان
مطب مهرآباد جنوبی
مهسا قاضی عسگر
مهسا قاضی عسگر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهسا قاضی عسگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا قاضی عسگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهسا قاضی عسگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهسا قاضی عسگر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا قاضی عسگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهسا قاضی عسگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهسا قاضی عسگر کجا است؟
دکتر مهسا قاضی عسگر 2 مطب در مطب شهرک اکباتان و مطب مهرآباد جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهسا قاضی عسگر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهسا قاضی عسگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا قاضی عسگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهسا قاضی عسگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا قاضی عسگر متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهسا قاضی عسگر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهسا قاضی عسگر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل مهسا قاضی عسگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهسا قاضی عسگر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهسا قاضی عسگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهسا قاضی عسگر 0 از 5 است.

درباره مهسا قاضی عسگرمهسا قاضی عسگر mahsa ghazi asgar از دکترهای متخصص تخصص تغذیه تهران هستند. مطب مهسا قاضی عسگر در تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، روبروی دبیرستان عموییان، برج پویا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهسا قاضی عسگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144672567 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهسا قاضی عسگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهسا قاضی عسگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهسا قاضی عسگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهسا قاضی عسگر تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهسا قاضی عسگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.