درباره‌ی پزشک

خدمات زیبایی

کد نظام پزشکی

33879

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت جنوبی، مجتمع اوسینا

تلفن:06133331002

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین شهبازیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر نسرین شهبازیان می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر نسرین شهبازیان
دکتر نسرین شهبازیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین شهبازیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین شهبازیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین شهبازیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین شهبازیان چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین شهبازیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین شهبازیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین شهبازیان کجا است؟
دکترنسرین شهبازیان مطب کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نسرین شهبازیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین شهبازیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین شهبازیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین شهبازیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین شهبازیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین شهبازیان چه زمانی است؟
دکتر نسرین شهبازیان از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین شهبازیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین شهبازیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین شهبازیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین شهبازیان 0 از 5 است.

درباره دکتر نسرین شهبازیاندکترنسرین شهبازیان dr nasrin shahbazian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اهواز هستند. مطب دکتر نسرین شهبازیان در اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت جنوبی، مجتمع اوسینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین شهبازیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133331002 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین شهبازیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین شهبازیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین شهبازیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین شهبازیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین شهبازیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.