مهسا ابراهیم پورقندی

مهسا ابراهیم پورقندی

کارشناس مامایی

تبریز

درباره‌ی پزشک

مشاوره بارداری

زنان و زایمان 

مشاوره پیش از بارداری

تعین جنسیت قبل از بارداری

تنظیم خانواده

کد نظام پزشکی

م-41392

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، کمربندی، اول خیابان رسالت، بالاتر از شیرینی شباهنگ، طبقه فوقانی داروخانه شفیق

تلفن:04134406390

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهسا ابراهیم پورقندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
مهسا ابراهیم پورقندی
مهسا ابراهیم پورقندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهسا ابراهیم پورقندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا ابراهیم پورقندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهسا ابراهیم پورقندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهسا ابراهیم پورقندی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا ابراهیم پورقندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهسا ابراهیم پورقندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهسا ابراهیم پورقندی کجا است؟
دکترمهسا ابراهیم پورقندی مطب خیابان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهسا ابراهیم پورقندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهسا ابراهیم پورقندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا ابراهیم پورقندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهسا ابراهیم پورقندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا ابراهیم پورقندی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهسا ابراهیم پورقندی چه زمانی است؟
دکتر مهسا ابراهیم پورقندی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهسا ابراهیم پورقندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهسا ابراهیم پورقندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهسا ابراهیم پورقندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهسا ابراهیم پورقندی 0 از 5 است.

درباره مهسا ابراهیم پورقندیدکترمهسا ابراهیم پورقندی mahsa ebrahim pourghandi از دکترهای متخصص مامایی تبریز هستند. مطب مهسا ابراهیم پورقندی در تبریز، خیابان آزادی، کمربندی، اول خیابان رسالت، بالاتر از شیرینی شباهنگ، طبقه فوقانی داروخانه شفیق واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهسا ابراهیم پورقندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04134406390 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهسا ابراهیم پورقندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهسا ابراهیم پورقندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهسا ابراهیم پورقندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهسا ابراهیم پورقندی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهسا ابراهیم پورقندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.