مهنازسادات غفورزاده

مهنازسادات غفورزاده

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

م-۸۸۲۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب میانجاده

آدرس:

کرج، میانجاده، بلوار حدادی، ساختمان سینا، واحد 1

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهنازسادات غفورزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میانجاده

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مهنازسادات غفورزاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مهنازسادات غفورزاده
مهنازسادات غفورزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهنازسادات غفورزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهنازسادات غفورزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهنازسادات غفورزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهنازسادات غفورزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهنازسادات غفورزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهنازسادات غفورزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهنازسادات غفورزاده کجا است؟
دکتر مهنازسادات غفورزاده 1 مطب در مطب میانجاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهنازسادات غفورزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهنازسادات غفورزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهنازسادات غفورزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهنازسادات غفورزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهنازسادات غفورزاده متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهنازسادات غفورزاده چه زمانی است؟
دکتر مهنازسادات غفورزاده از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهنازسادات غفورزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهنازسادات غفورزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهنازسادات غفورزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهنازسادات غفورزاده 0 از 5 است.

درباره مهنازسادات غفورزادهمهنازسادات غفورزاده mahnaz sadat ghafor zadeh از دکترهای متخصص تخصص مامایی کرج هستند. مطب مهنازسادات غفورزاده در کرج، میانجاده، بلوار حدادی، ساختمان سینا، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهنازسادات غفورزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634656215 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهنازسادات غفورزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهنازسادات غفورزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهنازسادات غفورزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهنازسادات غفورزاده تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهنازسادات غفورزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.