دکتر نسرین تحویلدارنژاد

دکتر نسرین تحویلدارنژاد

تخصص چشم پزشکی

مشهد

کد نظام پزشکی

۱۳۷۶۲۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب احمد آباد

آدرس:

مشهد، احمد آباد، پرستار 1، عارف 2، ساختمان 20 طبقه 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین تحویلدارنژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب احمد آباد
دکتر نسرین تحویلدارنژاد
دکتر نسرین تحویلدارنژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین تحویلدارنژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین تحویلدارنژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین تحویلدارنژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین تحویلدارنژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین تحویلدارنژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین تحویلدارنژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین تحویلدارنژاد کجا است؟
دکتر نسرین تحویلدارنژاد 1 مطب در مطب احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نسرین تحویلدارنژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین تحویلدارنژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین تحویلدارنژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین تحویلدارنژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین تحویلدارنژاد متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین تحویلدارنژاد چه زمانی است؟
دکتر نسرین تحویلدارنژاد از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین تحویلدارنژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین تحویلدارنژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین تحویلدارنژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین تحویلدارنژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر نسرین تحویلدارنژاددکتر نسرین تحویلدارنژاد dr nasrin tahvildar nezhad از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر نسرین تحویلدارنژاد در مشهد، احمد آباد، پرستار 1، عارف 2، ساختمان 20 طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین تحویلدارنژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138455742 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین تحویلدارنژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین تحویلدارنژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین تحویلدارنژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین تحویلدارنژاد تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین تحویلدارنژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.