دکتر حسن شمس اسفندآباد

دکتر حسن شمس اسفندآباد

دکترای روانشناسی

تهران
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

1930

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، فلکه اول صادقیه، خیابان گلناز شمالی، تقاطع گلناز شمالی وبیست متری سازمان آب، روبه روی کارواش ایران، پلاک 302، طبقه 3، واحد 14

تلفن:02144271548

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن شمس اسفندآباد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن شمس اسفندآباد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ستارخان
ملاحظات

مبلغ پرداختی شما 255070 تومان، شامل هزینه کامل 60 دقیقه مشاوره (250000 تومان)+5070 تومان کارمزد سایت دکترتو میباشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حسن شمس اسفندآباد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حسن شمس اسفندآباد
دکتر حسن شمس اسفندآباد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن شمس اسفندآباد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن شمس اسفندآباد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن شمس اسفندآباد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن شمس اسفندآباد چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن شمس اسفندآباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن شمس اسفندآباد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن شمس اسفندآباد کجا است؟
دکترحسن شمس اسفندآباد مطب ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسن شمس اسفندآباد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسن شمس اسفندآباد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن شمس اسفندآباد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن شمس اسفندآباد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن شمس اسفندآباد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن شمس اسفندآباد چه زمانی است؟
دکتر حسن شمس اسفندآباد از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن شمس اسفندآباد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن شمس اسفندآباد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر حسن شمس اسفندآباد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن شمس اسفندآباد 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن شمس اسفندآباددکترحسن شمس اسفندآباد hasan shams esfand abad از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر حسن شمس اسفندآباد در تهران، ستارخان، فلکه اول صادقیه، خیابان گلناز شمالی، تقاطع گلناز شمالی وبیست متری سازمان آب، روبه روی کارواش ایران، پلاک 302، طبقه 3، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن شمس اسفندآباد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144271548 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن شمس اسفندآباد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن شمس اسفندآباد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن شمس اسفندآباد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن شمس اسفندآباد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن شمس اسفندآباد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.