%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

ف-1552

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، پل ستارخان، روبه روی رستوران گل محمدی، نبش کوچه غلامی، پلاک1، واحد1

تلفن:02144202111

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حبیب بیطرف را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حبیب بیطرف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ستارخان
حبیب بیطرف
حبیب بیطرف

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حبیب بیطرف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب بیطرف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حبیب بیطرف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حبیب بیطرف چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب بیطرف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حبیب بیطرف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حبیب بیطرف کجا است؟
دکترحبیب بیطرف مطب ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب حبیب بیطرف، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا حبیب بیطرف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب بیطرف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حبیب بیطرف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب بیطرف متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حبیب بیطرف چه زمانی است؟
دکتر حبیب بیطرف از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حبیب بیطرف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حبیب بیطرف چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به حبیب بیطرف رای داده‌اند. میانگین امتیازی حبیب بیطرف 5 از 5 است.

درباره حبیب بیطرفدکترحبیب بیطرف habib bitaraf از دکترهای متخصص فیزیوتراپی تهران هستند. مطب حبیب بیطرف در تهران، ستارخان، پل ستارخان، روبه روی رستوران گل محمدی، نبش کوچه غلامی، پلاک1، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حبیب بیطرف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144202111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حبیب بیطرف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حبیب بیطرف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حبیب بیطرف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حبیب بیطرف متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حبیب بیطرف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.