قاسم حسین پور

قاسم حسین پور

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

5111

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان هدایت غربی

آدرس:

شیراز، ملاصدرا، خیابان هدایت غربی (حدفاصل باغشاه و ملاصدرا)، کوچه 14، ساختمان پزشکی باران، واحد4

تلفن:07132305218

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران قاسم حسین پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از قاسم حسین پور
نوبت مطب خیابان هدایت غربی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، ملاصدرا، خیابان هدایت غربی (حدفاصل باغشاه و ملاصدرا)، کوچه 14، ساختمان پزشکی باران، واحد4
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت قاسم حسین پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قاسم حسین پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد قاسم حسین پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت قاسم حسین پور چقدر است؟
هزینه ویزیت قاسم حسین پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل قاسم حسین پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب قاسم حسین پور کجا است؟
دکتر قاسم حسین پور 1 مطب در مطب خیابان هدایت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل قاسم حسین پور را ببینید.
+
آیا قاسم حسین پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم حسین پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
قاسم حسین پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قاسم حسین پور متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد قاسم حسین پور چه زمانی است؟
دکتر قاسم حسین پور از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل قاسم حسین پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از قاسم حسین پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به قاسم حسین پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی قاسم حسین پور 0 از 5 است.

درباره قاسم حسین پوردکتر قاسم حسین پور ghasem hossein pour از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب قاسم حسین پور در شیراز، ملاصدرا، خیابان هدایت غربی (حدفاصل باغشاه و ملاصدرا)، کوچه 14، ساختمان پزشکی باران، واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب قاسم حسین پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132305218 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام قاسم حسین پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی قاسم حسین پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط قاسم حسین پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از قاسم حسین پور متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد قاسم حسین پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.