الهام رضازاده

الهام رضازاده

کارشناس بینایی سنجی

تهران

کد نظام پزشکی

ب-2069

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس بینایی سنجی

اطلاعات مطب جنت آباد جنوبی

آدرس:

تهران، جنت آباد، بلوار جنت آباد جنوبی، نبش کوچه سوم، پلاک ۳۵، واحد ۳

تلفن:02144461347

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران الهام رضازاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از الهام رضازاده
نوبت مطب جنت آباد جنوبی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، جنت آباد، بلوار جنت آباد جنوبی، نبش کوچه سوم، پلاک ۳۵، واحد ۳
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 11:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت الهام رضازاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام رضازاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الهام رضازاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت الهام رضازاده چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام رضازاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الهام رضازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب الهام رضازاده کجا است؟
دکتر الهام رضازاده 1 مطب در مطب جنت آباد جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل الهام رضازاده را ببینید.
+
آیا الهام رضازاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام رضازاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
الهام رضازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام رضازاده متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الهام رضازاده چه زمانی است؟
دکتر الهام رضازاده از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل الهام رضازاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الهام رضازاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به الهام رضازاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی الهام رضازاده 0 از 5 است.

درباره الهام رضازادهدکتر الهام رضازاده elham reza zadeh از دکترهای متخصص بینایی سنجی تهران هستند. مطب الهام رضازاده در تهران، جنت آباد، بلوار جنت آباد جنوبی، نبش کوچه سوم، پلاک ۳۵، واحد ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الهام رضازاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144461347 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الهام رضازاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الهام رضازاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الهام رضازاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الهام رضازاده متخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الهام رضازاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.