کد نظام پزشکی

ت-۲۷۳۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، نیاوران، مجموعه ورزشی راسپینا

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نیاوران

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با فاطمه احمدیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۲۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
فاطمه احمدیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه احمدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه احمدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه احمدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه احمدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه احمدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه احمدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه احمدیان کجا است؟
دکتر فاطمه احمدیان 1 مطب در مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فاطمه احمدیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فاطمه احمدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه احمدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه احمدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه احمدیان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه احمدیان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه احمدیان از روز سه شنبه 1 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه احمدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه احمدیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه احمدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه احمدیان 0 از 5 است.

درباره فاطمه احمدیان

فاطمه احمدیان fatemeh ahmadiyan از دکترهای متخصص تخصص تغذیه تهران هستند. مطب فاطمه احمدیان در تهران، نیاوران، مجموعه ورزشی راسپینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه احمدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09100636491 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه احمدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه احمدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه احمدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه احمدیان تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه احمدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.