فرزانه باقرزاده

فرزانه باقرزاده

کارشناس ارشد تغذیه

کرج

کد نظام پزشکی

2191
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب فردیس

آدرس:

کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین، واحد 25

تلفن:09304252942

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به فرزانه باقرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران فرزانه باقرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و صبور و مهربان بسیار باتجربه و با تخصص من برای لاغری جواب گرفتم و به همه توصیه میکنم ایشون رو

انتخاب نوع نوبت گیری از فرزانه باقرزاده
نوبت مطب فردیس
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین، واحد 25
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فرزانه باقرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه باقرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فرزانه باقرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فرزانه باقرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه باقرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرزانه باقرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فرزانه باقرزاده کجا است؟
دکتر فرزانه باقرزاده 1 مطب در مطب فردیس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فرزانه باقرزاده را ببینید.
+
آیا فرزانه باقرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه باقرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فرزانه باقرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه باقرزاده متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فرزانه باقرزاده چه زمانی است؟
دکتر فرزانه باقرزاده از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فرزانه باقرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فرزانه باقرزاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به فرزانه باقرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی فرزانه باقرزاده 5 از 5 است.

درباره فرزانه باقرزادهدکتر فرزانه باقرزاده farzaneh bagherzadeh از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب فرزانه باقرزاده در کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین، واحد 25 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فرزانه باقرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09304252942 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فرزانه باقرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فرزانه باقرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فرزانه باقرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فرزانه باقرزاده متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فرزانه باقرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.