فرزانه بخشی

فرزانه بخشی

کارشناس گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-2607

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب خیابان بختیاری

آدرس:

تهران، میدان رسالت، نبش خیابان بختیاری، ساختمان ونوس

تلفن:02177180974

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فرزانه بخشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از فرزانه بخشی
نوبت مطب خیابان بختیاری
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان رسالت، نبش خیابان بختیاری، ساختمان ونوس

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فرزانه بخشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه بخشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فرزانه بخشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فرزانه بخشی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه بخشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرزانه بخشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فرزانه بخشی کجا است؟
دکتر فرزانه بخشی 1 مطب در مطب خیابان بختیاری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فرزانه بخشی را ببینید.
+
آیا فرزانه بخشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه بخشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فرزانه بخشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه بخشی متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فرزانه بخشی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه بخشی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فرزانه بخشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فرزانه بخشی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فرزانه بخشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فرزانه بخشی 0 از 5 است.

درباره فرزانه بخشیدکتر فرزانه بخشی farzane bakhshi از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب فرزانه بخشی در تهران، میدان رسالت، نبش خیابان بختیاری، ساختمان ونوس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فرزانه بخشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177180974 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فرزانه بخشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فرزانه بخشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فرزانه بخشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فرزانه بخشی متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فرزانه بخشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.