%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

این پزشک برای تست فنی است

کد نظام پزشکی

اذر-1393

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)
 • تخصص چشم پزشکی
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات تست-1

آدرس:

موحد دانش

تلفن:2386789

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت

اطلاعات کلینیک سرافراز بندرعباس

آدرس:

بندرعباس خیابان اسد آبادی چهارراه مرادی کوچه جنب پارسیان روبه روی دبستان دانشگاه

تلفن:07632234079

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد محمدی (تستی) را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد محمدی (تستی) بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

تست-1
ملاحظات

این پزشک برای تست فنی است

لطفا نوبت نگیرید

کلینیک سرافراز بندرعباس

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرهاد محمدی (تستی)، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فرهاد محمدی (تستی) می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر فرهاد محمدی (تستی)
دکتر فرهاد محمدی (تستی)

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد محمدی (تستی) را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد محمدی (تستی) نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد محمدی (تستی) در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد محمدی (تستی) چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد محمدی (تستی) با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محمدی (تستی) می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد محمدی (تستی) کجا است؟
دکترفرهاد محمدی (تستی) تست-1 و کلینیک سرافراز بندرعباس مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد محمدی (تستی)، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد محمدی (تستی) امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محمدی (تستی) در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد محمدی (تستی) در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد محمدی (تستی) متخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم) و چشم پزشکی و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد محمدی (تستی) چه زمانی است؟
دکتر فرهاد محمدی (تستی) از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محمدی (تستی) در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد محمدی (تستی) چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فرهاد محمدی (تستی) رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد محمدی (تستی) 4 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد محمدی (تستی)دکترفرهاد محمدی (تستی) farhad moahammadi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر فرهاد محمدی (تستی) در موحد دانش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد محمدی (تستی) می‌توانید از شماره تماس‌(های) 2386789 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد محمدی (تستی) و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد محمدی (تستی) هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد محمدی (تستی) فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد محمدی (تستی) متخصص چشم پزشکی و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد محمدی (تستی) مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.