دکتر زینب صائمی

دکتر زینب صائمی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرج

کد نظام پزشکی

92266

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، برج آذرخش، طبقه دوم، واحد 5

تلفن:09398388849

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب صائمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زینب صائمی
نوبت مطب چهارراه طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، برج آذرخش، طبقه دوم، واحد 5
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب صائمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب صائمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب صائمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب صائمی چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب صائمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب صائمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب صائمی کجا است؟
دکتر زینب صائمی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زینب صائمی را ببینید.
+
آیا دکتر زینب صائمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب صائمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب صائمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب صائمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب صائمی چه زمانی است؟
دکتر زینب صائمی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب صائمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب صائمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زینب صائمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب صائمی 0 از 5 است.

درباره دکتر زینب صائمیدکتر زینب صائمی dr zeynab saemi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرج هستند. مطب دکتر زینب صائمی در کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، برج آذرخش، طبقه دوم، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب صائمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09398388849 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب صائمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب صائمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب صائمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب صائمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب صائمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.