دکتر مجید اثنی عشری

دکتر مجید اثنی عشری

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی عروق و تروما

فوق تخصص جراحی عروق
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۷۳۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی عروق و تروما

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، نبش خیابان شهید فقیهی (صورتگر)، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید اثنی عشری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید اثنی عشری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر مجید اثنی عشری
دکتر مجید اثنی عشری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید اثنی عشری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید اثنی عشری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید اثنی عشری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید اثنی عشری چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید اثنی عشری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید اثنی عشری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید اثنی عشری کجا است؟
دکتر مجید اثنی عشری 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید اثنی عشری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید اثنی عشری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید اثنی عشری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید اثنی عشری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید اثنی عشری متخصص جراحی عمومی و جراحی عروق و تروما هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید اثنی عشری چه زمانی است؟
دکتر مجید اثنی عشری از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید اثنی عشری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید اثنی عشری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مجید اثنی عشری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید اثنی عشری 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید اثنی عشریدکتر مجید اثنی عشری dr majid asna ashari از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مجید اثنی عشری در شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، نبش خیابان شهید فقیهی (صورتگر)، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید اثنی عشری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09173396923,07132334924 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید اثنی عشری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید اثنی عشری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید اثنی عشری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید اثنی عشری تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید اثنی عشری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.