دکتر زهرا زارع

دکتر زهرا زارع

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

136345
%98
پیشنهاد(از 83 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار ستارخان

آدرس:

تهران ،بلوار ستارخان، مقابل برق آلستون، پلاک774، طبقه فوقانی درمانگاه پارت، واحد8

تلفن:02144265054

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، تقاطع گیلان و فرخی یزدی، جنب فرش کیمیا، پلاک 28، طبقه2، واحد3

تلفن:02191009934

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا زارع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 83 کاربر)

%98
81 کاربر از 83 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خانم دکتر عالین وتمام سوالات مربوطه رو میپرسن بسیار دقیقن و مهربان حتی بااتمام وقتم خانم دکتر بصورت متنی رایگان برای اتمام سوالات وقت گذاشتن ..فقط خواهش میکنم مدت زمان ارتباط تلفنی رو بیشتر کنید بالاخص برای جلسه ی اول زمان محدوده و استرس زیاد.خداقوت

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

داروهایی که تجویز کردن مناسب نبود..و بعد از تماس پاسخگو نبودن.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

اولین ویزیتم بود ولی عالی بود نکاتی که خانم دکتر اشاره کردن دقیقا با شرایطم مطابقت داشت و واقعا از انتخابم راضی هستم سپاس🌹

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی هستند

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا زارع
نوبت مطب بلوار ستارخان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ،بلوار ستارخان، مقابل برق آلستون، پلاک774، طبقه فوقانی درمانگاه پارت، واحد8
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 15 اسفند ساعت 14:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب پاسداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، پاسداران، تقاطع گیلان و فرخی یزدی، جنب فرش کیمیا، پلاک 28، طبقه2، واحد3

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

مشاوره تلفنی
20 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 14 اسفند ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل180,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا زارع کجا است؟
دکتر زهرا زارع 2 مطب در مطب بلوار ستارخان و مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا زارع را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا زارع متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا زارع چه زمانی است؟
دکتر زهرا زارع از روز دوشنبه 14 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا زارع چقدر است؟
تا کنون 83 نفر به دکتر زهرا زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا زارع 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا زارعدکتر زهرا زارع dr zahra zare از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر زهرا زارع در تهران ،بلوار ستارخان، مقابل برق آلستون، پلاک774، طبقه فوقانی درمانگاه پارت، واحد8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144265054 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا زارع متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.