دکتر وحید جهان میری نژاد

دکتر وحید جهان میری نژاد

پزشک عمومی

مشاوره در حوزه اچ‌آی‌وی و عفونت‌های آمیزشی

کد نظام پزشکی

116624
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید جهان میری نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید جهان میری نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرشید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار خوب و با تجربه یک انسان به تمام معنا

بیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

علمی، دلسوز ، با تجربه ، روابط عمومی عالی و ...

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اقای دکتر مهربونترین،با حوصله ترین و آگاه ترین پزشکی هستن که من تا حالا دیدم فوق العاده هستن😍

بیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

در مورد بیماری‌های آمیزشی، خیلی دقیق و دلسوزانه به سوالاتم جواب دادند ...

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی و دلسوز

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر وحید جهان میری نژاد
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل80,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید جهان میری نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید جهان میری نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید جهان میری نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید جهان میری نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید جهان میری نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید جهان میری نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید جهان میری نژاد کجا است؟
دکتر وحید جهان میری نژاد تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر وحید جهان میری نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید جهان میری نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید جهان میری نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید جهان میری نژاد متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید جهان میری نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر وحید جهان میری نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید جهان میری نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید جهان میری نژاد چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر وحید جهان میری نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید جهان میری نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر وحید جهان میری نژاددکتر وحید جهان میری نژاد dr vahid jahanmirinezhad از دکترهای متخصص عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید جهان میری نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید جهان میری نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید جهان میری نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید جهان میری نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید جهان میری نژاد متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید جهان میری نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.