درباره‌ی پزشک

سونوگرافی ، انجام تست پاپ اسمیر ، قراردادن و برداشتن IUD

انجام کار با انواع دستگاه های کربوکسی، پلاسما، فلورا ، RF 

کد نظام پزشکی

۱۰۸۵۶۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان خیام شمالی

آدرس:

ارومیه، خیابان خیام شمالی، رو به روی خان باباخان، طبقه فوقانی داروخانه دکتر حدیدی

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شراره سیوانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان خیام شمالی
دکتر شراره سیوانی
دکتر شراره سیوانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شراره سیوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شراره سیوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شراره سیوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شراره سیوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت شراره سیوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شراره سیوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شراره سیوانی کجا است؟
دکتر شراره سیوانی 1 مطب در مطب خیابان خیام شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شراره سیوانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شراره سیوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شراره سیوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شراره سیوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شراره سیوانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شراره سیوانی چه زمانی است؟
دکتر شراره سیوانی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شراره سیوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شراره سیوانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شراره سیوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شراره سیوانی 0 از 5 است.

درباره دکتر شراره سیوانیدکتر شراره سیوانی dr sharareh sivani از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی ارومیه هستند. مطب دکتر شراره سیوانی در ارومیه، خیابان خیام شمالی، رو به روی خان باباخان، طبقه فوقانی داروخانه دکتر حدیدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شراره سیوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04432245085 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شراره سیوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شراره سیوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شراره سیوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شراره سیوانی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شراره سیوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.