%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۰۵۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه 19، نرسیده به پاساژ ستاره

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طیبه گلشن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طیبه گلشن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار طالقانی
دکتر طیبه گلشن
دکتر طیبه گلشن

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طیبه گلشن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طیبه گلشن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طیبه گلشن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طیبه گلشن چقدر است؟
هزینه ویزیت طیبه گلشن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طیبه گلشن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طیبه گلشن کجا است؟
دکتر طیبه گلشن 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر طیبه گلشن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر طیبه گلشن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طیبه گلشن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طیبه گلشن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طیبه گلشن متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طیبه گلشن چه زمانی است؟
دکتر طیبه گلشن از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طیبه گلشن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طیبه گلشن چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر طیبه گلشن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طیبه گلشن 5 از 5 است.

درباره دکتر طیبه گلشندکتر طیبه گلشن dr tayebeh golshan از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی یزد هستند. مطب دکتر طیبه گلشن در یزد، بلوار طالقانی، کوچه 19، نرسیده به پاساژ ستاره واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طیبه گلشن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536262616 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طیبه گلشن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طیبه گلشن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طیبه گلشن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طیبه گلشن تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طیبه گلشن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.