کد نظام پزشکی

۶۷۹۱۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، جنب کلینیک خاتم الانبیا، کوچه گلچین

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • ایرانیان
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم قانعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار طالقانی
دکتر اعظم قانعی
دکتر اعظم قانعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم قانعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم قانعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم قانعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم قانعی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم قانعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم قانعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم قانعی کجا است؟
دکتر اعظم قانعی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اعظم قانعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم قانعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم قانعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم قانعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم قانعی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم قانعی چه زمانی است؟
دکتر اعظم قانعی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم قانعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم قانعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اعظم قانعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم قانعی 0 از 5 است.

درباره دکتر اعظم قانعیدکتر اعظم قانعی dr azam ghanei از دکترهای متخصص تخصص داخلی یزد هستند. مطب دکتر اعظم قانعی در یزد، بلوار طالقانی، جنب کلینیک خاتم الانبیا، کوچه گلچین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم قانعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537284166 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم قانعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم قانعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم قانعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم قانعی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم قانعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.